הדפסה על קנבס

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית היא התפתחות טכנולוגית המאפשרת להדפיס היום כל תמונה, עיצוב או טקסט ישירות על גבי זכוכית בעזרת מדפסות דיגיטליות מתקדמות. הדפסה על זכוכית פותחת לפנינו עולם חדש של עיצובים בהתאמה אישית, כיוון שאנחנו יכולים לשלוט ברמת השקיפות או האטימה של האלמנט המודפס על הזכוכית ולשפר את היכולת להעביר אור מבעד לזכוכית המודפסת.
 
בניגוד להדפסה על נייר או על בד, זכוכית היא חומר סופג ושקוף, אז טכנולוגיית הדפוס דיגיטליות היו צריכות להיות מותאמות לזכוכית בכדי להתגבר על האתגרים של החומר. במהלך שנות ה-90' נכנסה שיטת הדפסה דיגיטלית חדשה שנקראת הדפסת UV (אולטרה- ויולט). בשיטה זו, גלי אור אולטרה סגוליים מוקרנים על צבעי הדיו ומייבשים אותם על המשטח. שיטה זו הייתה הראשונה לאפשר הדפסה דיגיטלית על זכוכית של כל תמונה כולל תמונות מורכבות בעלות צבעוניות רבה.
הדפסת UV מאפשרת עמידות צבעים רבה יותר על גבי משטח הזכוכית והתוצאות המודפסות מרהיבות ביופיין ומתאימות לשימוש זכוכית מודפסת במשרדים, מטבחים, מקלחונים ואף ליישומים חיצוניים כמו זכוכית רכב וזכוכית אדריכלית.
 
בתהליך הדפסה על זכוכית ניתן לשלוט ולהשפיע במדויק על רמות השקיפות והאטימות של התמונה. במולטי למינציה יש לנו ניסיון רב בשליטה על התאמת הצבעים, ואנו יכולים להדפיס גוונים מרובים בו-זמנית ברזולוציה גבוהה ובצבע מלא.
 
מדפסת זכוכית דיגיטלית
מדפסת הזכוכית הדיגיטלית היא מדפסת דיגיטלית שטוחה בעלת ראשי דיו קרמי המתיזים את הצבעים ישירות על משטח הזכוכית. הזכוכית נשארת נייחת על משטח ההדפסה, כאשר ראש המדפסת חולף מעל. בזכות התהליך והחום הרב - הדיו מתייבש בזמן אמת - דבר המונע נזילות צבע ומאפשר הדפסות מהירות באיכות מדהימה. כך יכולה המדפסת הדיגיטלית שלנו לעבור בקלות בין משימות הדפסה שונות. איכות ההדפסה אצלנו היא ברזולוציה גבוהה של עד 720 dpi - והדיוק של המדפסות מאפשר לנו להדפיס על זכוכית כל דבר החל מאלמנטים קטנים, דרך תמונות בצבע מלא ועד למשטחי זכוכית גדולים של 3 מטר על 2 מטר. 
להזמנות צלצלו עכשיו או מלאו טופס ונחזור בהקדם ...
כי בהדפסה על זכוכית לא מתפשרים.
באיכות מדהימה של כל הצבעים כולל כל גווני הלבן. הדפסה בגודל ענק של 3מ' על 1.6מ' (305 ס"מ על 205 ס"מ)
מכונת הדפוס החדשה מאפשרת להדפיס ישירות על זכוכית גם את הצבע הלבן. לבן אמיתי, יפה וצחור. מדפיסים זכוכיות מעוצבות למטבח, זכוכיות מיוחדות לחדר האמבטיה ואפילו מקלחונים. ישירות על זכוכית במחירים הכי טובים בעיר!
המדפסת המשוכללת בעולם מיועדת להדפסה עד עובי זכוכית של 5 ס"מ ובגודל  X 205 X 305 ס"מ עם צבעי UV + לכה סלקטיבית מבריק או מט + צבע לבן.

הדפסה על זכוכית