הדפסה ישירה על פרספקס

במולטי למינציה המדפסת המשוכללת בעולם מדפיסה ישירות על פרספקס עד גודל של 2X3מ' (305X205 ס"מ) באיכויות מדהימות. אצלנו הדפסה איכותית על פרספקס בכל הצבעים כולל בצבע לבן ! מבחר גווני לבן מושלמים. לבן אמיתי. חד וחלק.

הדפסה על פרספקס
פרספקס, זכוכית אקרילית, היא פולימר סינתטי הנקרא מתיל מתאקרילט. לחומר הפרספקס שמות מסחריים שונים כגון: פלקסיגלס, אקריליט, אקריפלסט, אקריליק וגם פרספקס. ניתן למצוא את הפרסקפס או הפרספקט במגוון מקומות בחיינו בזכות שימושיו הרבים, עמידותו הגבוהה (לא נשבר בקלות), יכולת הכיפוף והחיתוך שלו, מחירו הזול ובעיקר בגין עליונותו על הזכוכית. לוחות פרספקס נמצאים בתא הטייס של מטוסים חדישים. מפרספקס מייצרים אקווריומים ענקיים לדגים. פרספקס משמש ליצור דיסקים למחשבים, למוזיקה, לסרטים ועוד. בעולם הדפוס פרספקס משמש כחומר חזק ועמיד לשלטי פנים וחוץ.

להדפסה על פרספקס צלצלו עכשיו או מלאו טופס פרטים ונשמח לעמוד לרשותכם
לבית הדפוס מולטי למינציה מכונות דפוס דיגיטלי חדשות, מהמתקדמות בעולם, המדפיסות הדפסות UV חדות המאפשרות לספק לכל לקוח תוצאות מרהיבות בהדפסה על חומרים קשיחים כגון זכוכית, פרספקס, עץ, מתכת, אלוקובונד ועוד. 

הדפסת UV משמעותה שימוש בדיו מיוחד המבוסס על כימיקלים ומיועד לדפוס דיגיטלי. היתרון הוא שבהדפסת UV הכימיקלים שבדיו נחשפים לאור האולטרה-סגולי ומקשים את הדיו מידית. תהליך זה יוצר שכבת צבע יפהפייה ועמידה הנשמרת לאורך זמן. הדפסת יו.וי. (UV) מותאמת במיוחד להדפסה על משטחים נוקשים, ובמולטי למינציה משתמשים בה בהדפסה על זכוכית, הדפסה על עץ, הדפסה על מתכת ואפילו בהדפסה על אבן ועל אריחי קרמיקה. 

אלו הן מדפסות בעלות קרינה אוּלְטְרָה סגולית (ראשי תיבות של "Ultra-violet"). קרינת על-סגול היא קרינה אלקטרומגנטית בעלת אורך גל קצר שאינו נראה לעין האנושית. פירוש השם UV "אולטרה סגול" הוא "מעבר לסגול", כיוון שסגול הוא הצבע בעל אורך הגל הקצר ביותר.

במולטי למינציה הדפסת יו.וי. (UV) היא הדפסה מהירה ואיכותית כיוון שאין צורך להמתין לייבוש הנוזלים או התאדות החומרים הממיסים, כך שהמוצרים המודפסים מוכנים למסירה ללקוחתנו בזמן קצר. הדפסת UV נחשבת לידידותית לסביבה, משום שהדיו על כל מרכיביו הופכים מנוזלים למוצקים, מבלי לפלוט אדים לאוויר.

הדפסת UV