כאשר אתה דורש מעצמך את הטוב ביותר, חשוב שתמצא שותפים עיסקיים המאמינים באותה הדרך. חברת מולטי למינציה מובילה בפתרונות דפוס אטרקטיביים, איכותיים ומהירים ללקוחות המחפשים חדשנות ושלמות בתוצאות. ההשקעה בבית הדפוס, בציוד, בתוכנות, בחומרי הגלם ובצוות העובדים מבטיחה שירות מקצועי ויעיל בזמן מינימלי ובאיכות הגבוהה ביותר. 

בית דפוס מולטי למינציה מכונות הדפוס המתקדמות והטובות בעולם המאפשרות להדפיס בהדפסת UV ישירה על כל חומר. הדפסה על זכוכית, הדפסה על פרספקס, עץ, אבן, PVC ועל חומרים נוספים בגדלים הכי גדולים בארץ - 3.05 מטר (305 ס"מ) * 2.05 מטר (205 ס"מ).

במולטי למינציה ניתן להזמין עבודות למינציה, קפסולציה, הדפסת מדבקה, שימשונית, קנבס, קטלוגים, מתקני תצוגה ופרויקטים מיוחדים לפי הזמנה, כולל סימולציה של המוצר המוגמר.


מולטי למינציה בע"מ הוא בית דפוס דיגיטלי בחולון המעניק את השירות הטוב ביותר. במולטי למינציה מציעים שירותי בית דפוס בחולון אשר דורש מעצמו את הטוב ביותר עבור לקוחותיו. אחת החברות המובילות בתחום מתן פתרונות דפוס אינטראקטיביים, מהירים ואיכותיים למגוון רחב של לקוחות התרים אחר מוצר סופי חדשני ומושלם.

אנו במולטי למינציה מאמינים כי בכדי להגיע לרמת דיוק גבוהה ולתוצר סופי מושלם, יש להשקיע בציוד האיכותי, המתקדם והחדשני ביותר בעולם. לכן אנו משקיעים רבות בציוד, תוכנות חדישות, חומרי גלם איכותיים וצוות עובדים מיומן ושירותי. כל אלו יחד מבטיחים לקהל לקוחותינו מתן שירות מקצועי ויעיל בזמן קצר, תוך שמירה על איכות עבודה גבוהה וכמו תמיד שירות ללא פשרות.

מבחר השירותים שלנו:
אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות דפוס הכוללות דפוס דיגיטלי בתחום השילוט, קידום מכירות, מדבקות, פרסום בנקודות מכירה ועוד. כמו כן, מולטי למינציה, בית דפוס בחולון, מציע לכם שירותי למינציה, השבחות נייר וציפויים מקצועיים שקופים או מט. כאשר אנו מבצעים ציפויי למינציה, אנו דואגים להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר הנמצאים תחת תקנים אירופאים, וכך עמידות המוצרים נשמרת לאורך זמן.

בנוסף ללמינציה, אנו מציעים לכם קפסולציה המאפשרת לצפות את הנייר בפלסטיק קשיח, עבה ושקוף משני צדי הנייר. כמו כן, מולטי למינציה, בית דפוס
דיגיטלי בחולון, מציע לכם אפשרות הדפסה על קנבס בגדלים שונים, הדפסת פוסטרים באיכות גבוהה לכל מטרה, הדפסות UV על זכוכית, פח, פלאפונים, קרמיקה ועוד. הדפסה על פרספקס, זכוכית אקרילית, אפשרית גם היא בתוך בית דפוס בחולון- מולטי למינציה בע"מ, והדפסה זו חזקה ועמידה במיוחד למטרות שילוט פנים וחוץ.

יחד עם כל אלו, בית דפוס בחולון 'מולטי למינציה בע"מ' מאפשר לכם בחירה ענפה ממגוון אפשרויות הדפסה, כמו הדפסה על גבי שמשוניות, הדפסת מתקני תצוגה לאירועים וכנסים, הדפסת מדבקות למטרות שונות, הדפסת אותיות בסגנון תלת ממד, הדפסות על דגלים וקאפה ועוד. כמו כן, אנו מציעים שירות עיצוב חלונות ראווה, עיצוב תערוכות, הזמנת הפקות דפוס מיוחדות ומגוון רחב של מוצרי קידום מכירות איכותיים.
 

אודות     About

עוזי בכר

עוזי בכר, מייסד ומנכ"ל

בין לקוחותינו