דפוס דיגיטלי
דפוס דיגיטלי זו הדרך המובילה כיום להפקת מוצרי דפוס, והדפסת צילומים.
השלב הראשון של המהפכה הדיגיטאלית היה המעבר מצילום על גבי סרטי צילום לעבר הצילום הדיגיטלי.
כיום אנו נמצאים בעיצומו של השלב השני במהפכת הדפוס, המעבר מפיתוח תמונות במעבדה לפיתוח באמצעות דפוס דיגיטלי. 
חברת מולטי למינציה מספקת מגוון רחב של שירותים ומוצרים בתחום הדפוס הדיגיטלי, השילוט, קידום המכירות, הזמנות לחתונה, מדבקות, כרטיסי ביקור תערוכות ופרסום בנקודות מכירה. למולטי למינציה ניסיון ומוניטין רב ושנים רבות בתכנון וביצוע של עבודות הדורשות ידע, דיוק ואיכות ללא פשרות. אנו מספקים מגוון עצום של מוצרים ופתרונות ללקוחותינו.
 
מעבדת דפוס דיגיטלי
כיום במקום לצלם, לשלוף את כרטיס הזיכרון, להזין למחשב ולשגר לפיתוח, ניתן לצלם ומייד לשגר למעבדת הצילום שבאמצעות דפוס דיגיטלי יכינו לנו אלבום תמונות דיגיטאלי מרהיב ומהודר. דפוס דיגיטלי הוא היורש של חנות הצילום המסורתית. גם מי שמתפעל חנות צילום למעשה נעזר בבית דפוס דיגיטלי על מנת לספק את השירות הטוב ובעיקר המתקדם ביותר בתחום של פיתוח ועיצוב התמונות. הדיגיטציה של התמונות למעשה מאפשרת לפתח מספר אופציות לכל צילום. 
צירופי הצבעים, מינון הרוויה והעומק שניתן ליישם בתוך כ צילום הם כמעט אין סופיים. גם מבחינה כלכלית מאוד משתלם לעבוד עם אמצעים דיגיטאליים שכן ניתן לנסות ולתהות באפס עלות בטרם מחליטים להדפיס את המוצר הסופי על גבי נייר צילום, קנבס או כל מצע אחר שמתאים לקונטקסט של היצירה. 


צילום ודפוס דיגיטלי
באופן עקרוני ניתן לקבוע כי חנות הצילום של פעם הינה המעבדת דפוס דיגיטלי של היום. בתי דפוס רבים מציעים כיום שירותים של דפוס דיגיטלי לטובת שוחרי הצילום. דפוס דיגיטלי זה אמצעי על מנת להבטיח כי כל המידע הוויזואלי שנאגר במצלמות הסלולאריות ובמצלמות הדיגיטאליות הייעודיות יקבל טיפל ומענה הולם. כמעט כל חנות צילום כיום משתפת פעולה עם מעבדת דפוס דיגיטלי כלשהי. כמו כן מי שממש בעניין יכול לרכוש ציוד ביתי שבאמצעותו ניתן לבצע דפוס דיגיטלי בצורה יעילה ובעיקר ייחודית. הדיגיטאליות למעשה הופכת כל תמונה לעולם ומלואו שמכיל כמעט אין ספור אפשרויות ומצרפים.

דפוס דיגיטלי אומנותי
דפוס דיגיטלי משרת היום נאמנה גם את עולם האומנות. באמצעות הטכניקות הרבות והמגוונות שמציע מולטי למינציה בית דפוס דיגיטלי, ניתן להעניק לכל מיני יצירות אומנות מראה ייחודי. דפוס דיגיטלי מאפשר לקחת יצירת אומנות כגון ציור או צילום ולשדרג אותם לכל מיני כיוונים מעניינים ומרתקים. כל הזמן צצות יותר ויותר תערוכות שבמרכזן עבודות אומנות שנעשו באמצעות דפוס דיגיטלי. גם יצירות אומנות ישנות שכבר הוצגו בעבר, ניתן להעניק להם משמעות ופרספקטיבה מעניינת ומרעננת
באמצעות דפוס דיגיטלי. מהרבה בחינות הדפוס הדיגיטלי מהווה נישה חדשה של האומנות. יש כיום לא מעט אומנים שיצירה דיגיטאלית זה תחום עיסוקם העיקרי.
 
 
עיצוב גרפי
בדפוס מולטי למינציה אנו מציעים ללקוחותינו להינות משירותי מחלקת עיצוב גרפי מקצועית ובעלת ידע רב בתחום. המעצבים שלנו מספקים עיצובים מרשימים בהתאמה אישית הן ללקוחות פרטיים והן לחברות תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים. לרשותנו מעצבים גרפיים בעלי ידע וניסיון רב בשוק ומיומנות מקצועית ללא תחרות. במולטי למינציה ניתן לתאם פגישה אישית עם מעצב גרפי לבניית תוכנית רעיונית עוד לפני ביצוע העיצוב, אצלנו תוכל להגשים כל חלום עיצוב

עיצוב עם מעצבים גרפיים מקצועיים
•  עיצוב כרטיסי ביקור
•  הזמנות ייחודיות לאירועים מיוחדים - חתונה, בר/בת מצווה, יום הולדת ועוד
•  עיצוב הזמנות לתערוכות וגלויות למשלוח בדואר
•  פוסטרים בעיצובים ייחודיים - לשימוש אישי, למשרדים, לאולמות תצוגה ולתערוכות
•  עיצוב פתרונות תצוגה - באנרים, רול אפ, פופ אפ ועוד
•  עיתון חברה - עיצוב מקורי ובלעדי
•  עיצובים להפקות דפוס - קטלוגים, חוברות, פליירים, פולדרים, דפי מוצר ועוד
•  עיצובים למדבקות - CD, רצפה, מעטפות, ניירת משרד, מוצרים ועוד 

אז צרו קשר ונשמח לעצב גם עבורכם את הפתרון המושלם וללוות אותו להדפסה