בית דפוס מולטי למינציה גאה להיות שגרירה בישראל של חברת ויסטה סיסטם אחת מהיצרניות המובילות בעולם להדפסה וייצור של מוצרי שילוט והכוונה לעסקים ונדל"ן ... שילוט לבנייני משרדים, שילוט בקניונים, שדות תעופה, תחנות רכבת ועוד. אנו שמחים להביא לישראל בשורה אמיתית עם מגוון רחב של מוצרי שילוט מעולים באיכויות הגבוהות ביותר. צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.
 
ויסטה הדפסת שלטים
ויסטה סיסטם 
ויסטה סיסטם היא מערכת מובילה קמורה לשילוט הכוונה שנועדה לקבל את סוגי העיצוב המוצעים בתעשיית השילוט. היתרון הזה מאפשר למערכת להיות שימושית החל משילוט בחניונים אל תוך הכניסה לבניין מהלובי ועד לדלפקי השולחנות. המערכת מציעה את מבחר השלטים הגדול ביותר בשוק: שלטי קיר, שלטי דיירקטורי, שלטים תלויים, שלטי דגל, שלטי שולחן, פיילונים דו - צדדיים, פיילונים משולשים, שלטי פוסט סטנד ועוד.

ויסטה סקוואר
ויסטה סקוואר היא מערכת שילוט הכוונה המבוססת על מסגרת שטוחה, שנועדה לקבל עיצובים גרפיים מגוונים מחומרים שונים. המערכת כוללת מגוון רחב של שלטים שטוחים אלגנטיים בלוק נקי ויפה מסוגים שונים: שלטי קיר, שלטי דגל, שלטים תלויים, שלטי פינות, שלטי שולחן, דירקטורי ועוד.
 
ויסטה נובה
ויסטה נובה היא מערכת שילוט הכוונה קמורה בעלת עיצוב מעודן אך ייחודי המשתלב עם ארכיטקטורה כללית של כל בניין. המערכת מציעה מגוון שלטים רחב: שלטי קיר, שלטי דגל, שלטים תלויים, ושלטים שולחניים.
 
ויסטה שארפ 
ויסטה שארפ היא מערכת שילוט שטוחה ללא מסגרת, שמיוצרת במגוון רחב של דגמים, משלטי קיר ועד לפיילונים דו - צדדיים. המערכת החדשה הזאת אידיאלית עבור פרוייקט הדורש קווים נקיים, מסוגננים עם ערך עליון.
 
ויסטה אקספנד
ויסטה אקספנד היא מערכת מעט קמורה בעלת מראה עדין, עם מערכת של פרופילים חבויים, היוצאי דופן באיכותם וחוזקם, העיצוב נועד לתת פתרון לשלטי פנים וחוץ גדולים במידות החל מ 700-1400 מ"מ רוחב, ועד לגובה של 4 מטרים. המערכת כוללת שלטי קיר, פיילונים ושלטי פוסט & פאנל.
 
ויסטה לייט
ויסטה לייט היא סדרה של מוצרי שילוט מוארים, הכוללת שתי מערכות מוצרים שונות: 
o מעטפת של שלטים דו צדדים הכוללים: פיילונים, שלטי דגל, שלטים תלויים, שלטי קיר ועוד... 
o ארגזי תאורה שטוחים הקיימים גם כשלט דו צדדי וגם חד צדדיים.
 
מעמדי הברושורים של ויסטה 
מעמדי הברושורים של ויסטה מיועדים במיוחד עבור משטחי תלייה קמורים וכמובן גם עבור משטחים שטוחים בשביל ליצור אפשרויות בלתי מוגבלות של מעמדי ברושורים לתצוגה. גרפיקה מודפסת יכולה להיות מוחזקת בחלקו הפנימי הקדמי של הברושור. המעמד החדשני יכול להירכש באופן יחידני או משולב עם כל מסגרת ויסטה שתרצה.

להדפסה ויצור של שלטים מכל הסוגים, אתם מוזמנים לצור קשר עוד היום.